اشکان بروج به هیئت انتخاب مسابقه بوم پیوست

اشکان بروج، روزنامه‌نگار و راهنمای گردشگری بین المللی در سفرهای داخلی و خارجی به هیئت انتخاب مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم اضافه شد.

اشکان بروج ۱۷ است که در کنار رزونامه‌نگاری، راهنمای گردشگری سفرهای داخلی و خارجی را بر عهده دارد. او در سال‌های گذشته به صورت تخصصی به عنوان موسس آکادمی گردشگری ایران، مدرس و مشاور کسب‌وکارهای گردشگری در حوزه‌های استارتاپ‌ها، گردشگری الکترونیک، توسعه پایدار گردشگری و به ویژه اقامتگاه‌های بومگردی مشغول به فعالیت بوده است. او همچنین وبسایت گردشگری tourismadviser را نیز تاسیس کرده است.
بروج در رابطه با دلیل پیوستنش به تیم داوری مسابقه بوم این‌طور می‌گوید: «من سال‌هاست که در حوزه بومگردی و تجربه‌گرایی کار می‌کنم و قصه‌های آن‌ها را می‌نویسم و روایت‌گر داستان‌هایشان بوده‌ام و همیشه سعی می‌کنم خود آن‌ها را قصه‌گو و راوی کنم. به همین دلیل، هم خوشحال می‌شوم قصه‌های افراد را بشنوم و هم علاقه داشتم که قصه‌های جدید بشنوم و در جریان اتفاقات جامعه و مکان‌های بومگردی باشم. هدف اصلی من این است که کمک کنم تا دیگران محتوای خوب در زمینه گردشگری تولید کنند. ما در موقعیت بسیار بدی در حوزه محتوای گردشگری قرار داریم و شاید بتوانیم با این مسابقه به تولید متحوای غنی و خوب در حوزه گردشگری کمک کنیم.»
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم از تاریخ ۱۸ شهریور ماه، با رونمایی از پوستر مسابقه آغاز به کار کرده است.
شرکت کنندگان در این مسابقه با ساخت ویدئویی به مدت ۱ تا ۳ دقیقه از اماکن گردشگری مورد نظرشان یا مکان‌های پیشنهادی اتاقک، به روایت داستان‌های جذاب آن مکان یا داستان اداره کننده آن محل می‌پردازند. پس از بارگذاری فیلم‌ها در وبسایت مسابقه، ۲۰ فینالیست این مسابقه توسط اینفلوئنسر حوزه گردشگری و فیلم‌سازی که تیم انتخاب مسابقه را تشکیل می‌دهند انتخاب شده و در نهایت برگزیدگان مسابقه توسط تیم داوری چهار نفره این رویداد انتخاب خواهند شد.
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم به همت پلتفرم اجاره آنلاین رزرو اقامتگاه ارزان اتاقک، در حال برگزاری است. این مسابقه هم‌اکنون آغاز شده و در مرحله اول علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مسابقه از آموزش‌های فیلم‌سازی که استادان صنعت فیلم‌سازی برای آن‌ها تهیه کرده‌اند استفاده کنند. در مرحله بعد شرکت‌کنندگان در مسابقه ویدئوهای خود را در سایت این مسابقه بارگذاری می‌کنند. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت این مسابقه به نشانی boomfestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *