بهزاد استادیان عضو هیئت انتخاب مسابقه بوم اضافه شد

بهزاد استادیان، عکاس، فیلم‌بردار و مدرس عکاسی به هیئت انتخاب مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم پیوست.

بهزاد استادیان عکاس اهل سفری است که هم فیلم‌برداری می‌کند و مدرس عکاسی است. او ۱۵ سال از زندگی‌اش را صرف گشتن، دیدن، دیدن و کشف کردن ایران و دیگر کشورهای جهان کرده است. او روایات و تصاویر این سفرها را در صفحه اینستاگرامش با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد. زندگی استادیان به هنر و ورزش خلاصه شده است. او علاقه دارد تا از کشورهای بیشتری دیدن کند و از فرهنگ مردم آن‌ها فیلم، عکس و مستند تهیه کند.
استادیان در رابطه دلیل پیوستنش مسابقه بوم و هیئت انتخاب این مسابقه این‌طور می‌گوید: «من همیشه دوست داشتم که آنچه یاد گرفته‌ام را در اختیار بقیه قرار دهم و باعث شوم تا دیگران نیز به سفر و فرهنگ سفر علاقه‌مند شوند و سفر کردن چیزی دست‌نیافتنی و دور نبینند. مردم باید سفر کردن را در سبد کالای فرهنگی زندگی خودشان قرار دهند و آن را امری واجب و ضروری بدانند.»
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم از تاریخ ۱۸ شهریور ماه، با رونمایی از پوستر مسابقه آغاز به کار کرده است.
شرکت کنندگان در این مسابقه با ساخت ویدئویی به مدت ۱ تا ۳ دقیقه از اماکن گردشگری مورد نظرشان یا مکان‌های پیشنهادی اتاقک، به روایت داستان‌های جذاب آن مکان یا داستان اداره کننده آن محل می‌پردازند. پس از بارگذاری فیلم‌ها در وبسایت مسابقه، ۲۰ فینالیست این مسابقه توسط اینفلوئنسر حوزه گردشگری و فیلم‌سازی که تیم انتخاب مسابقه را تشکیل می‌دهند انتخاب شده و در نهایت برگزیدگان مسابقه توسط تیم داوری چهار نفره این رویداد انتخاب خواهند شد.
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم به همت پلتفرم اجاره آنلاین رزرو اقامتگاه ارزان اتاقک، در حال برگزاری است. این مسابقه هم‌اکنون آغاز شده و در مرحله اول علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مسابقه از آموزش‌های فیلم‌سازی که استادان صنعت فیلم‌سازی برای آن‌ها تهیه کرده‌اند استفاده کنند. در مرحله بعد شرکت‌کنندگان در مسابقه ویدئوهای خود را در سایت این مسابقه بارگذاری می‌کنند. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت این مسابقه به نشانی boomfestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *