هیئت داوران مسابقه بوم مشخص شد

هیئت داوران مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم که متشکل از ۴ متخصص حوزه فیلم‌سازی، بازیگری و گردشگری است، مشخص شدند.
به گزارش دبیرخانه مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم که قرار است شرکت‌کنندگان آن روایت‌های واقعی از اماکن گردشگری و بوم‌گردی ایران در دوران کرونا را به تصویر بکشند، هیئت داوران این مسابقه مشخص شد.
هیئت داوران این جشنواره متشکل از ۵ متخصص در حوزه فیلم‌سازی و گردشگری است. پژمان فخاریان، فیلم ساز مستند و دارای ۲۳ جایزه کشور و بین‌المللی؛ مهرداد خوشبخت، کارگردان و تدوینگر سینما؛ فرزاد مقدم، استاد برندینگ گردشگری و مدیرعامل گروه مشاوره برندینگ «برندسازان ایران»؛ رویا نونهالی، بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون و یکی از داوران مسابقه استعدادیابی «عصر جدید»، هیئت داوران مسابقه بوم را تشکیل می‌دهند.
شرکت کنندگان مسابقه بوم با ساخت ویدئویی به مدت ۱ تا ۳ دقیقه از اماکن گردشگری مورد نظرشان یا مکان‌های پیشنهادی اتاقک، به روایت داستان‌های جذاب آن مکان یا داستان اداره کننده آن محل می‌پردازند. پس از بارگذاری فیلم‌ها در وبسایت مسابقه، ۲۰ فینالیست این مسابقه توسط اینفلوئنسر حوزه گردشگری و فیلم‌سازی که تیم انتخاب مسابقه را تشکیل می‌دهند انتخاب شده و در نهایت برگزیدگان مسابقه توسط تیم داوری چهار نفره این رویداد انتخاب خواهند شد.
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم به همت پلتفرم اجاره آنلاین رزرو اقامتگاه ارزان اتاقک، در حال برگزاری است. این مسابقه هم‌اکنون آغاز شده و در مرحله اول علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مسابقه از آموزش‌های فیلم‌سازی که استادان صنعت فیلم‌سازی برای آن‌ها تهیه کرده‌اند استفاده کنند. در مرحله بعد شرکت‌کنندگان در مسابقه ویدئوهای خود را در سایت این مسابقه بارگذاری می‌کنند. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت این مسابقه به نشانی boomfestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *