منصور باقرزاده به هیئت انتخاب مسابقه بوم پیوست

منصور باقرزاده، بلاگر اینستاگرامی و عکاس سفر، به هیئت انتخاب مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم پیوست.

باقرزاده بیش از یک‌سال است که گوشه و کنار ایران را به همراه همسرش، ریحانه علی‌ آبادی می‌گردد و در صفحه اینستاگرامش زیبایی‌های ایران به هموطنانش می‌شناساند و هدف اصلی خود در این مسیر را حمایت از صنعت گردشگری گذاشته است. او در راهی که پیش گرفته، شعار #شادی_تو را برای کمک به هم‌نوعان خود در نظر گرفته است.
باقرزاده از هدفش برای پیوستن به هیئت انتخاب مسابقه بوم و کمک به بهبود روحیات مردم و کسب‌وکارهای محلی چنین می‌گوید: «هدف من همیشه حمایت از صنعت گردشگری بوده و تا الان هر شهری که با همسرم رفته‌ایم از مشاغل، صنایع دستی و صنعت گردشگری آنجا به صورت رایگان حمایت کرده‌ایم. وقتی پیشنهاد پیوستن به این مسابقه به من داده شد، خیلی خوشحال شدم که بتوانم در این شرایط کرونایی کمک کوچکی کرده باشم و بتوانم کاری کنم که این صنعت کمی از حالت رکودی که این شرایط دچار آن شده خارج شود و مردم و گردانندگان اقامتگاه‌های بومگردی از آن سود ببرند.»
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم از تاریخ ۱۸ شهریور ماه، با رونمایی از پوستر مسابقه آغاز به کار کرده است.
شرکت کنندگان در این مسابقه با ساخت ویدئویی به مدت ۱ تا ۳ دقیقه از اماکن گردشگری مورد نظرشان یا مکان‌های پیشنهادی اتاقک، به روایت داستان‌های جذاب آن مکان یا داستان اداره کننده آن محل می‌پردازند. پس از بارگذاری فیلم‌ها در وبسایت مسابقه، ۲۰ فینالیست این مسابقه توسط اینفلوئنسر حوزه گردشگری و فیلم‌سازی که تیم انتخاب مسابقه را تشکیل می‌دهند انتخاب شده و در نهایت برگزیدگان مسابقه توسط تیم داوری چهار نفره این رویداد انتخاب خواهند شد.
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم به همت پلتفرم اجاره آنلاین رزرو اقامتگاه ارزان اتاقک، در حال برگزاری است. این مسابقه هم‌اکنون آغاز شده و در مرحله اول علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مسابقه از آموزش‌های فیلم‌سازی که استادان صنعت فیلم‌سازی برای آن‌ها تهیه کرده‌اند استفاده کنند. در مرحله بعد شرکت‌کنندگان در مسابقه ویدئوهای خود را در سایت این مسابقه بارگذاری می‌کنند. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت این مسابقه به نشانی boomfestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *