مینا موذنی به هیئت انتخاب مسابقه بوم پیوست

مینا موذنی، بلاگر، ایران شناس و مدرس و مترجم زبان آلمانی به هیئت انتخاب مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم پیوست.

موذنی مدرس و مترجم زبان آلمانی است که ۵ سال پیش به طور اتفاقی وارد حوزه گردشگری شد و علاقه‌اش به سفر و ایرانگردی باعث شد تا وارد حوزه ایرانشناسی شود و حرفه و علاقه‌اش را با هم پیوند بزند. او سفر می‌کند یاد بگیرد و تجربه کند و در صفحه اینستاگرامش از تجربه سفرهایش می‌نویسد.
موذنی دلیل پیوستنش به مسابقه بوم و هیئت انتخاب آن را چنین عنوان می‌کند: «چون من خودم در حوزه گردشگری فعال هستم و به گردشگری ایران علاقه دارم و دوست دارم که پیشرفت کند. واقعا برای من دردآور است این صنعت تا این اندازه آسیب‌پذیر است و هر اتفاقی به لطمه می‌زند؛ تازه‌ترین اتفاق هم همین بحران کرونا است. دوست دارم در این مسابقه و شناساندن بیشتر این صنعت به مردم سهمی داشته باشم.»
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم از تاریخ ۱۸ شهریور ماه، با رونمایی از پوستر مسابقه آغاز به کار کرده است.
شرکت کنندگان در این مسابقه با ساخت ویدئویی به مدت ۱ تا ۳ دقیقه از اماکن گردشگری مورد نظرشان یا مکان‌های پیشنهادی اتاقک، به روایت داستان‌های جذاب آن مکان یا داستان اداره کننده آن محل می‌پردازند. پس از بارگذاری فیلم‌ها در وبسایت مسابقه، ۲۰ فینالیست این مسابقه توسط اینفلوئنسر حوزه گردشگری و فیلم‌سازی که تیم انتخاب مسابقه را تشکیل می‌دهند انتخاب شده و در نهایت برگزیدگان مسابقه توسط تیم داوری چهار نفره این رویداد انتخاب خواهند شد.
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم به همت پلتفرم اجاره آنلاین رزرو اقامتگاه ارزان اتاقک، در حال برگزاری است. این مسابقه هم‌اکنون آغاز شده و در مرحله اول علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مسابقه از آموزش‌های فیلم‌سازی که استادان صنعت فیلم‌سازی برای آن‌ها تهیه کرده‌اند استفاده کنند. در مرحله بعد شرکت‌کنندگان در مسابقه ویدئوهای خود را در سایت این مسابقه بارگذاری می‌کنند. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت این مسابقه به نشانی boomfestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *