ریحانه علی آبادی عضو هیئت انتخاب مسابقه بوم شد

ریحانه علی آبادی، عکاس، بلاگر سفر و آرت تراپ انجمن اوتیسم ایران، به تیم هیئت انتخاب مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم اضافه شد.

ریحانه علی آبادی و همسرش، منصور باقرزاده، بیش از یک‌سال است که ایرانگردی می‌کنند و هدفشان نشان دادن زیبایی‌های ایران و حمایت از صنعت گردشگری است. آن‌ها زمان‌هایی که سفر نمی‌کنند مشغول کارهای پروژه‌ای و هنری هستند. ریحانه نیز مانند همسرش تجربه سفرهایش را در صفحه اینستاگرامش با دیگران به اشتراک می‌گذارد.
علی آبادی در مورد اینکه چرا مسابقه بوم و هیئت انتخاب آن پیوسته می‌گوید: «به این دلیل که این مسابقه برای من و همسرم خیلی جذاب بود. این مسابقه ایده جالبی دارد. این مسابقه باعث می‌شود تا بتوانیم دوباره #سفر_مجازی را بین دوستانمان زنده کنیم و کمکی کوچکی باشیم برای شرایط بعد از کرونا.»
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم از تاریخ ۱۸ شهریور ماه، با رونمایی از پوستر مسابقه آغاز به کار کرده است.
شرکت کنندگان در این مسابقه با ساخت ویدئویی به مدت ۱ تا ۳ دقیقه از اماکن گردشگری مورد نظرشان یا مکان‌های پیشنهادی اتاقک، به روایت داستان‌های جذاب آن مکان یا داستان اداره کننده آن محل می‌پردازند. پس از بارگذاری فیلم‌ها در وبسایت مسابقه، ۲۰ فینالیست این مسابقه توسط اینفلوئنسر حوزه گردشگری و فیلم‌سازی که تیم انتخاب مسابقه را تشکیل می‌دهند انتخاب شده و در نهایت برگزیدگان مسابقه توسط تیم داوری چهار نفره این رویداد انتخاب خواهند شد.
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم به همت پلتفرم اجاره آنلاین رزرو اقامتگاه ارزان اتاقک، در حال برگزاری است. این مسابقه هم‌اکنون آغاز شده و در مرحله اول علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مسابقه از آموزش‌های فیلم‌سازی که استادان صنعت فیلم‌سازی برای آن‌ها تهیه کرده‌اند استفاده کنند. در مرحله بعد شرکت‌کنندگان در مسابقه ویدئوهای خود را در سایت این مسابقه بارگذاری می‌کنند. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت این مسابقه به نشانی boomfestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *