صحرا زنگنه نژاد به هیئت انتخاب مسابقه بوم اضافه شد

صحرا زنگنه نژاد، عکاس، بلاگر و محتوا نویس حوزه سفر و گردشگری به هیئت انتخاب مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم پیوست.

صحرا زنگنه نژاد، مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات دارد و در یک شرکت بازرگانی مشغول به کار است؛ اما تمام انرژی و توانش را در راه سفر خرج می‌کند. او به طبیعت علاقه زیادی دارد و تصمیم گرفته تا مسیر ماجراجویی و جهانگردی خود را از ایران آغاز کند. زنگنه نژاد ۴ سال است که تلاش می‌کند با سفرهای ایرانگردی خود، معرفی جاذبه‌های گردشگری و تلاش برای توسعه گردشگری پایدار، دینش به سرزمین مادری‌اش را ادا کند. او علاوه بر فعالیت در صفحه اینستاگرامش به تازگی وبلاگ شخصی خود را راه اندازی کرده و با فعالیت پلتفرم جهانی مانند یوتیوب، سعی در معرفی و توسعه گردشگری ایران به جهانیان دارد.
زنگنه نژاد در رابطه هدف از پیوستنش به هیئت انتخاب مسابقه بوم و هدفش در حوزه گردشگری را چنین عنوان می کند: «همواره دغدغه اصلی ذهن من تلاش برای شناساندن پتانسیل خاص هر گوشه ای از اقلیم خاص این سرزمین به جهت توسعه گردشگری داخلی بوده است. کشور ما حرف های زیادی در این صنعت برای گفتن دارد و لازم است تعریف سفر در ایران تغییر کند و به بعدهای جدیدی از سفر پرداخته شود. مسابقه بوم خصوصا در این روزها که رکود گردشگری است میتواند تلاش مضاعفی جهت تغییر دیدگاه و معرفی این پتانسیل ها باشد و به این جهت با اهداف و برنامه های اینجانب نیز همسو است.»
شرکت کنندگان در این مسابقه با ساخت ویدئویی به مدت ۱ تا ۳ دقیقه از اماکن گردشگری مورد نظرشان یا مکان‌های پیشنهادی اتاقک، به روایت داستان‌های جذاب آن مکان یا داستان اداره کننده آن محل می‌پردازند. پس از بارگذاری فیلم‌ها در وبسایت مسابقه، ۲۰ فینالیست این مسابقه توسط اینفلوئنسر حوزه گردشگری و فیلم‌سازی که تیم انتخاب مسابقه را تشکیل می‌دهند انتخاب شده و در نهایت برگزیدگان مسابقه توسط تیم داوری چهار نفره این رویداد انتخاب خواهند شد.
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم به همت پلتفرم اجاره آنلاین رزرو اقامتگاه ارزان اتاقک، در حال برگزاری است. این مسابقه هم‌اکنون آغاز شده و در مرحله اول علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مسابقه از آموزش‌های فیلم‌سازی که استادان صنعت فیلم‌سازی برای آن‌ها تهیه کرده‌اند استفاده کنند. در مرحله بعد شرکت‌کنندگان در مسابقه ویدئوهای خود را در سایت این مسابقه بارگذاری می‌کنند. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت این مسابقه به نشانی boomfestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *