سجاد صدیق به هیئت انتخاب مسابقه بوم پیوست

سجاد صدیق، نانوای عاشق سفر، به هیئت انتخاب مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم پیوست.

سجاد صدیق، نانوای عاشق سفری است که در طول سفرهایش با دوچرخه با نان هایی از کشورهای مختلف آشنا می‌شود و این اشتیاق سوزان او منجر به خلق نان‌های مدرن و متفاوت می‌شود. این کار او حرکت بزرگی در زندگی‌اش آغاز کرده که نتیجه آن، موفقیت‌هایی است که تا به امروز کسب کرده است.
هدف صدیق از پیوستن به تیم انتخاب مسابقه بوم، به اشتراک گذاشتن سفر، موثر بودن در یک کار گروهی و سعی در انتخاب بهترین‌های این حوزه است.
شرکت کنندگان در این مسابقه با ساخت ویدئویی به مدت ۱ تا ۳ دقیقه از اماکن گردشگری مورد نظرشان یا مکان‌های پیشنهادی اتاقک، به روایت داستان‌های جذاب آن مکان یا داستان اداره کننده آن محل می‌پردازند. پس از بارگذاری فیلم‌ها در وبسایت مسابقه، ۲۰ فینالیست این مسابقه توسط اینفلوئنسر حوزه گردشگری و فیلم‌سازی که تیم انتخاب مسابقه را تشکیل می‌دهند انتخاب شده و در نهایت برگزیدگان مسابقه توسط تیم داوری چهار نفره این رویداد انتخاب خواهند شد.
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم به همت پلتفرم اجاره آنلاین رزرو اقامتگاه ارزان اتاقک، در حال برگزاری است. این مسابقه هم‌اکنون آغاز شده و در مرحله اول علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مسابقه از آموزش‌های فیلم‌سازی که استادان صنعت فیلم‌سازی برای آن‌ها تهیه کرده‌اند استفاده کنند. در مرحله بعد شرکت‌کنندگان در مسابقه ویدئوهای خود را در سایت این مسابقه بارگذاری می‌کنند. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت این مسابقه به نشانی boomfestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *