تورج مرادی پور عضو هیئت انتخاب مسابقه بوم شد

تورج مرادی پور، مدیر وبسایت گردشگری کجارو، به هیئت انتخاب مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم پیوست.

مرادی پور فردی اهل سفر است که از فرصت‌هایی که پیش می آید برای دیدن و تجربه کردن جاهای جدید استفاده می‌کند؛ اما چون وظیفه سنگینی در وبسایت کجارو دارد، فرصت کمی برای سفر پیدا می‌کند. به همین دلیل دوست دارد تجربه‌های سفر دیگران را بشنود و بخواند. او در ایران به چندین استان سفر کرده و چند مسافرت خارج از کشور نیز داشته است.
او درباره دلیل پیوستنش به مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم را چنین عنوان می‌کند: «در این شرایط سخت در کنار هم بودن و کمک کردن به یکدیگر اهمیت زیادی دارد و امیدوارم بتوانم کمکی هر چند کوچک باشم.»
شرکت کنندگان در این مسابقه با ساخت ویدئویی به مدت ۱ تا ۳ دقیقه از اماکن گردشگری مورد نظرشان یا مکان‌های پیشنهادی اتاقک، به روایت داستان‌های جذاب آن مکان یا داستان اداره کننده آن محل می‌پردازند. پس از بارگذاری فیلم‌ها در وبسایت مسابقه، ۲۰ فینالیست این مسابقه توسط اینفلوئنسر حوزه گردشگری و فیلم‌سازی که تیم انتخاب مسابقه را تشکیل می‌دهند انتخاب شده و در نهایت برگزیدگان مسابقه توسط تیم داوری چهار نفره این رویداد انتخاب خواهند شد.
مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم به همت پلتفرم اجاره آنلاین رزرو اقامتگاه ارزان اتاقک، در حال برگزاری است. این مسابقه هم‌اکنون آغاز شده و در مرحله اول علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مسابقه از آموزش‌های فیلم‌سازی که استادان صنعت فیلم‌سازی برای آن‌ها تهیه کرده‌اند استفاده کنند. در مرحله بعد شرکت‌کنندگان در مسابقه ویدئوهای خود را در سایت این مسابقه بارگذاری می‌کنند. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت این مسابقه به نشانی boomfestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *