آغاز مرحله آموزش جشنواره بوم با کلاس های جذاب مجازی

مسابقه بوم

فرصت عالی برای شرکت کنندگان؛

جشنواره بوم از روز یکشنبه ۲۷ مهر ماه وارد فاز سوم و مرحله آموزشی می شود.

مسابقه فیلم کوتاه موبایلی بوم که با اهدافی نظیر ایرانگردی، کشف جوانان خلاق و تزریق حال و انرژی خوب به مردم در روزهای زندگی با ویروس کرونا از تاریخ ۱۸ شهریور ماه، با رونمایی از پوستر آغاز به کار کرده، حالا به مرحله سوم خود رسیده است.

طبق برنامه ها، ثبت نام این جشنواره از متقاضیان و علاقه مندان به این ماجراجویی جذاب انجام شد و با مطالعه آموزش ها و راهنماها، حالا نوبت به کلاس های آموزشی مجازی رسیده؛ جایی که شرکت کنندگان جشنواره، فرصت ناب یادگیری انواع و اقسام مهارت ها، از جمله یافتن ایده های فیلمسازی، استفاده از نرم افزارهای مختلف فیلمبرداری و مباحث کارگردانی و تدوین و بسیاری توانایی های دیگر را در دسترس خود می بینند.

این مرحله از جشنواره بوم از روز یکشنبه ۲۷ مهر آغاز می شود و ۵ استاد برجسته به آموزش مهارت های خاص به شرکت کنندگان می پردازند. مهرداد خوشبخت کارگردانی و تدوین را آموزش می دهد، بهزاد استادیان مباحثی نظیر سوژه یابی، مخاطب شناسی و اهمیت سکانس و پلان را توضیح می دهد و عرفان فکری به مستند سازی با موبایل در سفر اشاره خواهد داشت. داریوش باقری به فیلمبرداری با موبایل و نرم افزارهای مرتبط می پردازد و نیکروز مهرتاش آموزش نرم افزار Adobe Premiere Rush را در دستور کار خواهد داشت.

بخش کلاس های آموزشی جشنواره بوم از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ تا ۲۰ در لایو استریم آپارات برگزار می شود با این توضیح که کلاس نیکروز مهرتاش، به صورت ویدیوی ضبط شده به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.
مطابق برنامه منتشر شده جشنواره بوم، شرکت کنندگان پس از حضور (اختیاری) در کلاس های آموزشی، انتخاب میزبان را در پیش خواهند داشت تا بعد از آن وارد مراحل جذاب سناریو نویسی و ساخت فیلم موبایلی خود شوند.

شما می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز خود درباره جشنواره بوم را با مراجعه به سایت این جشنواره به نشانی boomfestival.ir به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *